Ақмола облысы білім басқармасының  жанындағы "Есіл қаласы, агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсшпорны
     Государственное коммунальное  казенное предприятие «Агротехнический колледж город Есиль» при управлении образования Акмолинской области.

Смотреть все>>>

ХАБАРЛАНДЫРУ Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Есіл қаласы, агротехникалық колледжі» МКҚК сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізеді

Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Есіл қаласы, агротехникалық колледжі» МКҚК «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» ҚР Заңына сәйкес сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың себептері мен жағдайларын анықтау және зерделеу мақсатында 2024 жылғы мамырда сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізуді жоспарлап отыр.
Барлық мүдделі тұлғалар жұмыс тобының құрамында сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін талдауға қатыса алады.
Талдауға қатысу мәселелері бойынша директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Оксана Викторовна Сарнавскаяға 2024 жылғы 24 мамырға дейінгі мерзімде мына телефон нөмірлері бойынша хабарласуға болады: 8(71647)41-2-43 (қабылдау бөлмесі), 87015875545

Жаңартылған күні: 13.05.2024 13:13
Құрылған күні: 13.05.2024 13:13